מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים

1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.
2. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
• ביטול העסקה לפני שליחת המוצר למזמינה יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו למזמינה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. יש להדגיש, כי זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.
• במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני צדיק אנד וולטר ישראל, יינתן זיכוי כספי מלא. עם זאת, במקרה של דואר שליחים או דואר ישראל עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי.
הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). כן יובהר, כי צדיק אנד וולטר ישראל תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. כמו כן, חשוב להדגיש,כי ניתן להחזיר את הפריט - שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון - תוך 10 יום מקבלתו.למעט פריטים שנקנו בסייל שיש להחזירם תוך יומיים מיום קבלתם.
3. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי.
4. מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה , ניתנים להחזרה תוך יומיים מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
5. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
6. מול מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם- תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או החזר כספי בסכום של 100 ש"ח- הזול מבינהם. באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל שהלקוחה הביעה עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילמה, ללא ניכוי.
7. מול מוצרי הלבשה תחתונה, לרבות בגדי ים, גרביים, חזיות ,לא תינתן האפשרות לקבל זיכוי כספי. בהתאם להוראות משרד הבריאות, חלקים תחתונים של בגדי ים אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.
8. מול מוצר שנרכש בסכום הקטן מ-50 ש"ח לא תינתן האפשרות לקבל החזר כספי.
9. אופן החזרת המוצרים - המזמינה תשלח את המוצר חזרה כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילת משלוח . לחילופין, תוכל המזמינה לבקש מהנהלת האתר ו/או הספק (כנ"ל) שישלחו שליח לביתה לאיסוף המוצר והחזרתו על חשבונה הבלעדי.
10. בקשה להמרת קרדיט לרכישה באתר לזיכוי כספי תתקבל עד שבועיים מיום מתן הקרדיט בפועל.
11. ניתן להחזיר פריטים שנקנו באתר גם בחנות כיכר המידנה . פרטים שנרכשו בחנות יוחזרו לחנות בלבד.

אספקה ומשלוחים

1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות במסגרת זמן ההספקה שהובטח , תוך ארבע ימי עסקים מיום הרכישה לא כולל שישי שבת  ו\או חגים ו\או מקרים של עומס שתלויים בחברת השליחויות . כמו כן אין חוסר עמידה בזמן אספקה עילה לביטול עסקה.
2.  צדיק אנד וולטר ישראל מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך שני ימי עסקים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך ארבעה ימים עסקים. במידה והינך מבטלת את המשלוח לאחר יציאתו לחברת המשלוחים ו/או הינך מסרבת לקבל את המשלוח מחברת השליחויות תיאלצי לשאת בתשלום בסך 50 ש"ח עבור השליחות. במידה ונעשה תאום עם חברת המשלוחים להבאת ההזמנה והלקוח לא נכח בכתובת, תפתח שליחות בעלות נוספת של 45 ש"ח.
3. צדיק אנד וולטר ישראל אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך תעמוד לרשותכם כדי לנסות לפתור כל בעיה.
4. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.
5. המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות המזמינה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
6. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.

מדיניות החלפה

במידה ואינך שלמה עם המידה ו/או של הפריט שקנית, או שבגלל כל סיבה אחרת את מעוניינת להחליף אותו בפריט אחר- תוכלי לעשות זאת בקלות . חשוב להדגיש, כי ניתן להחזיר את הפריט - שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, - תוך 10 יום מקבלתו.למעט פריטים שנקנו בסייל אותם ניתן להחליף תוך ארבע ימים, מיום קבלתם.לצורך ההחלפה, עלייך לתאם מול שירות הלקוחות , ולציין את סיבת ההחלפה. התשלום עבור משלוח החלפה \ החזרה הוא על הלקוח. ניתן גם להגיע לחנות באופן ישיר ולהחליף או להחזיר את הפריטים.

מדיניות החזרה

אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו  ולקבל קרדיט באתר ללא תוקף, או החזר כספי בתנאי שהפריט מוחזר פיזית לחנות תוך 48 שעות מיום קבלתו.  במקרה של ביטול עסקה מכל סיבה שהיא יש חיוב של דמי ביטול בגודל של 5% אחוז מסכום העסקה.
יובהר כי במקרה של דואר/ שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 7 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, יודגש כי התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה. במקרה שהפריט נרכש בהנחה יש להחזיר אותו תוך ארבע ימי עבודה לקבלת זיכוי ותוך יומיים לקבלת החזרת כספי .
פריטים שמופיעים בקטגוריית סייל -במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה)ייגבו דמי ביטול  בשעור 5% מגובה העסקה ועד 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם . פריטים שנרכשו בסכום שקטן מ-50 ש"ח,לא ניתן לקבל זיכוי כספי, אלא קרדיט ללא תוקף באתר.
 
ניתן לקבל החזר כספי או זיכוי אך ורק מהרגע שבו קיבלנו את הפריטים.
בהתאם להוראות משרד הבריאות, חלקים תחתונים של בגדי ים ,הלבשה תחתונה, גרביים ותכשיטים אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה.
בשמים אינם ניתנים להחזרה ו/או החלפה לאחר פתיחת האריזה המקורית.
כמו כן ניתן להחליף או להחזיר פריטים שנקנו בארץ בלבד כל פריט שנקה בחנות זאדיג אנד וולטר בחו״ל לא ניתן להחליף או להחזיר בארץ.
פריטים שנקנו במבצע ניתן להחזיר עד יומיים מיום קבלתם.
בקשה להמרת קרדיט לרכישה באתר לזיכוי כספי תתקבל עד שבועיים מיום מתן הקרדיט בפועל.
את הזיכוי הכספי תקבלי בכפוף למדיניות חברת האשראי ולא יאוחר מ28 יום מיום הגעת הפריט אל משרדינו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. יודגש כי הזיכוי הכספי יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שחויבה באמצעות בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה- אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. הזמנות שבוצעו במזומן , ההחזר הכספי יבוצע ע"י העברה בנקאית ישירות לחשבונך, בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו נעמוד לרשותך בטלפון:0505468855 

cf03ic8me847ms - execution time: 0.359 sec.